Permanentinis Makiažas Vilniuje

Palengvinkite savo grožio rutiną
ilgalaikis-makiazas-1
permanentinis-makiazas-vilniuje
kas-yra-permanentinis-makiazas

Kas yra permanentinis makiažas?

Tai, ką turėtumėte žinoti

Permanentinis makiažas, taip pat žinomas kaip mikropigmentacija arba ilgalaikis makiažas yra sparčiai populiarėjanti kosmetinė procedūra, kurios metu pigmentai įvedami į odą naudojant specializuotą mašinėlę. Procedūra skirta padailinti ir pabrėžti veido bruožus, tokius kaip antakiai, akių voko linija, lūpos.

Permanentinio makiažo tikslas – sukurti natūralų, ilgai išliekantį efektą, kuris padėtų jaustis labiau pasitikinčiai savimi ir sutaupytų laiko kasdienėje grožio rutinoje. Procesas apima konsultaciją su klientu, kurios metu aptariamas norimas rezultatas ir sukuriamas individualus dizainas pagal asmens veido bruožus ir pageidavimus.

Ilgalaikis makiažas - esminiai privalumai

✔ Sutaupysite laiko

Ilgalaikis makiažas sutaupys daug Jūsų laiko, nes nebereikės kasdien jo leisti dažant antakius antakių šešėliais ar lūpas dailinti lūpų pieštuku. Vos pabudus tai bus jau sutvarkyta!

✔ Atrodysite natūraliai

Tinkamai parinkus pigmentų spalvą ir padarius lūpų ar antakių formą pagal jūsų esamus bruožus ilgalaikis makiažas gali būti net nepastebimas. Vien dėl atspalvių ir formų permanentas gali atrodyti itin natūraliai.

✔ Padidinsite pasitikėjimą savimi

Dailesnė antakių forma arba išraiškingesnės ir lygaus kontūro lūpos moterims, kurioms yra atliktas permanentinis makiažas, padeda jaustis geriau ir labiau pasitikinčiomis savimi.

✔ Negalvosite apie nusiplovusį makiažą

Permanentinis makiažas pašaliną vargą, kuomet reikia pakartotinai dažytis antakius arba lūpas vos tik baigus sportuoti ar kaitintis pirtyje.

✔ Sumažinsite išlaidas

Nors pradinės ilgalaikio antakių makiažo išlaidos procedūrai gali atrodyti didelės, ilgainiui jos gali būti ženkliai ekonomiškesnės nei nuolatinis antakių kosmetikos pirkimas ar dažymas chemiškai.

✔ Idealiai tiks, jeigu praradote antakių plaukus

Antakių mikropigmentacija yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie prarado antakių plaukus dėl sveikatos sutrikimų, tokių kaip alopecija ar chemoterapija.

lupu-permanentas-kaina

Permanentinio makiažo kaina

Permanentinio makiažo kaina įprastai būna fiksuota, tačiau gali kisti dėl atliekamų sudėtingesnių technikų. Taip pat galutinė procedūros kaina priklauso, ar atvykote pirminei procedūrai, ar korekcijai (po 1 mėnesio ar daugiau), o gal būt antakių atnaujinimui (po metų ar daugiau).

Antakių permanento kaina – 140

Lūpų permanento kaina – 140€

Kada reikalinga permanentinio makiažo korekcija?

Atlikus antakių ar lūpų permanentinio makiažo procedūrą rezultatas bus ryškesnis, nei įprastai, tačiau sugijus ir natūraliai nusilupus susidariusiems šašiukams bus lengviau matomas išlikęs pigmentas. Galutinis ilgalaikio permanentinio makiažo efektas pasireiškia praėjus 28-32 dienų po atliktos procedūros, tad po tiek laiko galima spręsti, ar korekcija yra reikalinga.

permanentinio-makiazo-korekcija

Klientų atsiliepimai

5/5
“Maloni ir kruopšti meistrė💄 rekomenduoju”
Julija M.
5/5
“Super meistrė, greita, kruopšti, labai rekomenduoju! ✨”
Ugnė S.
5/5
“Labai džiaugiuosi rezultatais! Raminta labai maloni ir kruopšti specialistė ❤️ Didžiausios rekomendacijos! 😊 ❤️”
Akvilė D.
Su manimi galite susisiekti

Susiekite ir pateiksiu visą reikalingą informaciją apie permanento procedūros eigą bei atsakysiu į visus jums rūpimus klausimus.

Kaip atliekama permanentinio makiažo procedūra?

Lūpų permanentinio makiažo procedūros metu į viršutinį odos sluoksnį (epidermį) specialaus aparato ir jame integruotos smulkios adatėlės pagalba implantuojamas pageidaujamos spalvos pigmentas siekiant sustiprinti arba atkartoti bruožus, kurie kitu atveju būtų atkuriami naudojant dekoratyvinę kosmetiką.

Priežiūra po atliktos permanentinio makiažo procedūros

  • Ilgalaikio permanentinio makiažo apsauginė plutelė (šašas) turi savarankiškai nusilupti po 4 – 10 dienų.

  • Gijimo laikotarpiu nerekomenduotina lankytis pirtyje, saunoje, soliariume, baseine, atlikti kosmetines procedûras ar priverstinai nuiminėti plutelę (šašą).

  • Rekomenduojama riboti dekoratyvines kosmetikos naudojimąsi, naudoti spiritiniu pagrindu pagamintos odos priežiūros kosmetikos veidui.

  • Nerekomenduojama 5 – 7 dienas po procedūros (kol nenusilups apsauginė plėvelė (šašas) vartoti stiprius alkoholinius gėrimus.

  • Po procedūros 1 – 2 k/d. tepti tik specialisto rekomenduojamu kremu (jeigu jo reikia). Saugoti pažeistą zoną nuo kontakto su veido ir plaukų plovikliais prausimosi metu.

Procedūros trukmė

Permanentinio makiažo procedūra paprastai trunka keletą valandų. Procedūros diskomforto lygis skiriasi priklausomai nuo asmens – kai kurie klientai jaučia itin mažą diskomfortą, o kiti jaučia šiek tiek didesnį skausmą. Meistras, siekdamas numalšinti diskomfortą, prieš procedūrą ir jos metu užtepa vietinį anestetiką.

Savijauta po procedūros

Po procedūros gali būti jaučiamas patinimas, lengvas paraudimas ir jautrumas atliktoje zonoje. Įvesta pigmento spalva taip pat gali pasirodyti tamsesnė, nei tikėtasi iš pradžių, tačiau būtina žinoti, kad per porą savaičių spalva pašviesėja. Tobulam rezultatui pasiekti svarbu laikytis meistro pateiktų priežiūros nurodymų.

Permanento ilgaamžiškumas

Atliktos procedūros ilgaamžiškumas priklauso nuo kelių veiksnių, įskaitant naudojamo pigmento tipą, vietą ant kūno ir asmens odos tipą bei gyvenimo būdą. Paprastai permanentinis makiažas gali išsilaikyti 1–5 metus, tačiau norint išlaikyti norimą efektą, gali prireikti papildomų vizitų korekcijai.