Lūpų Permanentas

Palengvinkite savo grožio rutiną
lupu-permanentas
lupu-mikropigmentacija
permanentinis-lupu-makiazas

Kas yra lūpų permanentas?

Tai, ką turėtumėte žinoti

Permanentinis lūpų makiažas, dar žinoma kaip mikropigmentacija, yra itin populiarėjanti šiuolaikiška kosmetinė procedūra, kurios metu specialūs pigmentai nusodinami į viršutinį odos sluoksnį, siekiant pabrėžti natūralią lūpų formą ir pagyvinti lūpų spalvą.

Lūpų permanentas gali būti pritaikytas pagal jūsų individualius poreikius ir pageidavimus, suteikiant galimybę sukurti natūraliai atrodančią lūpų spalvą, koreguoti asimetriją arba suteikti plonoms ar senstančioms lūpoms pilnumo. Procedūra paprastai trunka 1,5 – 2 valandas, o tinkamai prižiūrint rezultatai gali išlikti kelerius metus.

Permanentinis lūpų makiažas - esminiai privalumai

✔ Sutaupysite laiko

Permanentinis lūpų makiažas pašalina poreikį kasdien tepti lūpų dažus ar lūpų pieštuką, todėl sutaupysite laiko ir pastangų.

✔ Padidinsite pasitikėjimą
savimi

Daugelis žmonių, kuriems daromas ilgalaikis lūpų makiažas, teigia, kad jaučiasi labiau pasitikintys savimi ir patrauklesni bei atnaujinę savigarbą.

✔ Turėsite ilgalaikį rezultatą

Skirtingai nuo tradicinių lūpų dažų ir lūpų pieštukų, permanentinis lūpų makiažas gali išsilaikyti net kelerius metus ir jo nereikia pakartotinai tepti.

✔ Individualiai pritaikomas pagal veido bruožus

Lūpų permanentas gali būti pritaikytas pagal jūsų unikalias savybes, odos atspalvį ir asmeninį stilių.

✔ Padailinsite savo natūralią lūpų formą ir spalvą

Lūpų mikropigmentacija gali padailinti jūsų natūralių lūpų išvaizdą, padidindamas ryškumą, koreguodamas asimetriją ir paryškindamas jų spalvą.

✔ Nepergyvensite dėl išvaizdos įvairiose situacijose

Pajūryje, pirtyje, baseine ar kitose vietose nebereikės jaudintis dėl nubėgusio makiažo.

lupu-permanentas-kaina

LūpŲ PERMANENTO KAINA

Permanentinio makiažo kainos įprastai kinta dėl atliekamų sudėtingesnių technikų. Taip pat kinta ir korekcijų kainos, priklausomai nuo praėjusio laiko po atliktos pirminės procedūros.

Lūpų permanento kaina – 140

Ar reikalinga lūpų permanentinio makiažo korekcija?

Dažnu atveju į korekciją yra rekomenduojama grįžti po mėnesio laiko, nes būtent po tiek laiko galima pastebėti, kuriose lūpų vietose reikėtų įvesti daugiau pigmento arba paryškinti lūpų kontūrą.

ilgalaikis-lupu-makiazas

klientų atsiliepimai apie atliktą Lūpų permanentą

5/5
“Maloni ir kruopšti meistrė💄 rekomenduoju”
Julija M.
5/5
“Super meistrė, greita, kruopšti, labai rekomenduoju! ✨”
Ugnė S.
5/5
“Labai džiaugiuosi rezultatais! Raminta labai maloni ir kruopšti specialistė ❤️ Didžiausios rekomendacijos! 😊 ❤️”
Akvilė D.
Su manimi galite susisiekti

Susiekite ir pateiksiu visą reikalingą informaciją apie permanento procedūros eigą bei atsakysiu į visus jums rūpimus klausimus.

Kaip atliekama permanentinio makiažo procedūra?

Permanentinio makiažo procedūros metu į viršutinį odos sluoksnį (epidermį) specialaus aparato ir jame integruotos smulkios adatėlės pagalba implantuojamas pageidaujamos spalvos pigmentas siekiant sustiprinti arba atkartoti bruožus, kurie kitu atveju būtų atkuriami naudojant dekoratyvinę kosmetiką.

Lūpų priežiūra po permanentinio makiažo procedūros

  • Ilgalaikio permanentinio makiažo apsauginė plutelė (šašas) turi savarankiškai nusilupti po 4 – 10 dienų.

  • Šiuo laikotarpiu nerekomenduotina lankytis pirtyje, saunoje, soliariume, baseine, atlikti kosmetines procedûras ir/ar priverstinai nuiminėti plutelę (šašą).

  • Rekomenduojama riboti dekoratyvines kosmetikos naudojimąsi, naudoti spiritiniu pagrindu pagamintos odos priežiūros kosmetikos veidui.

  • Nerekomenduojama 5 – 7 dienas po procedūros (kol nenusilups apsauginė plėvelė (šašas) vartoti alkoholinius gėrimus.

  • Po procedūros 1 – 2 k/d. tepti tik specialisto rekomenduojamu kremu. Saugoti pažeistą zoną nuo kontakto su veido ir plaukų plovikliais prausimosi metu.

Lūpų permanentas Vilniuje

Ilgalaikis lūpų makiažas atliekamas su šešėline technika Vilniaus miesto centre. Lokacija itin patogi važiuojant iš bet kokio Vilniaus m. rajono. Dėl iškilusių papildomų klausimų arba registracijos vizitui galite kreiptis nurodytu tel. numeriu.